Poczucie humoru, szczypta sarkazmu i konkretna dawka optymizmu - oto ma recepta na zachowanie higieny ciała i umysłu!
Blog > Komentarze do wpisu

11.11.11

Szykuje się kolejna zadyma..

11 listopada Młodzież Wszechpolska ramię w ramię z Obozem Narodowo-Radykalnym przejdą ulicami stolicy w marszu pseudo-niepodlegościowym. Oczywiście Młodzi Socjaliści wraz z Antifą i niemieckimi anarchistami planują zatrzymać pochód. Historia się powtarza rok w rok a żaden z polityków nawet nie pomyślał o tym, iż czas na konkretną inicjatywę, by zdelegalizować organizacje łamiące Konstytucję - mam na myśli organizatorów całej tej szopki, którą określono "patriotyczną".. Pewnie rozłamy w społeczeństwie są im na rękę.. Niektórzy nawet dumnie kroczą razem z nazistami np. Janusz Korwin-Mikke..

Powszechnie wiadomo, że ONR i MW głoszą szowinistyczne, nienawistne i dyskryminujące poglądy, ale nie stało się to przeszkodą, by oficjalny patronat nad marszem objęło..uwaga..- KATOLICKIE STOWARZYSZENIE DZIENNIKARZY! Wracamy do korzeni? Kościół równie silnie popierał nazistów w czasie II Wojny Światowej.. 

Pod patriotyczną przykrywką ONR-u kryje się radykalnie nazistowska ideologia. Już raz miałam okazję się przekonać jak zachowują się narodowcy, gdy wzięłam udział w olsztyńskim Marszu Kobiet.. Ich kultura osobista i wykrzykiwane hasła były żenujące i jawnie nawoływały do nienawiści.. Całe szczęście była ich garstka i wyglądali raczej na zagubionych ludzików, którym się trochę w główkach pomieszało. Całkowicie popieram ideę zablokowania marszu, jednakże trochę mnie już nudzi ta tematyka. W demokratycznym kraju takie radykalne organizacje nie mają po prostu racji bytu i kropka.

 

 

Najśmieszniejsze jest to, że wśród narodowców, którzy wykrzykują homofobiczne hasła jest full homoseksualistów, którzy z powodu nieumiejętności pogodzenia się z własną seksualnością, biorą udział w takich szopkach.. Dobrym tego przykładem jest film "Braterstwo" (trailer poniżej).

 

 

piątek, 28 października 2011, merka1986

Polecane wpisy

Komentarze
2011/10/29 15:28:17
Zgadzam się z Tobą. Takie marsze są porażką Naszego państwa... Europa doznała wielu krzywd z rąk nazistów, dlatego patrzę z niepokojem na takie formacje. Zgodnie z Konstytucją nie powinny mieć one racji bytu, jednak dostają oficjalne pozwolenie na organizowanie marszu nienawiści. Tak nienawiści, bo inaczej tego nazwać nie można.
Jeżeli tak ma wyglądać "prawdziwy,jedynie słuszny patriotyzm" to ja wysiadam. Nie chcę żeby w moim kraju łyse ludziki w bucikach ortopedycznych wycierały sobie gęby flagą i oceniały kto jest prawdziwym Polakiem a kto nie. Basta! Mam nadzieję, że Antifa ich zatrzyma!! :) Pozdrawiam
-
2011/10/29 23:16:20
@ acha-ona

Nic dodać, nic ująć:)
-
2011/10/30 13:06:40
W uzupełnieniu wpisu na moim blogu - tak , kościół ma za dużą władzę a PO na którą głosowałem ma jakiś dziwny i służalczy stosunek do kościoła. Stefan Niesiołowski którego lubię i szanuję, jak zaczyna mówić o kościele to traci zdrowy rozsądek i poczucie czasu w którym żyjemy. Myślę,że jako społeczeństwo sami możemy zadać powazny cios kościołowi nie posyłając na przykład dzieci na religię. Ja już zrobiłem ten wyłom ! Dość argumentów starych ciotek ,że nie wypada! Ciągle jak słyszymy o kościele to tylko nie wypada i nie wypada .Doooooośśśśśćććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Gość: szszsz, *.kormoran-net.pl
2011/10/30 13:13:04
Rzeczywiście będzie ostro, ciągle o tym trąbią w mediach. W sumie to takie podsycanie atmosfery przed.
-
2011/10/30 20:54:00
@ szszsz

Niestety media bardzo to lubią;/

@ 0_prezes1

Niesiołowskiego nie cierpię, właśnie za to o czym piszesz, w ogóle jest chamem. W Polsce sytuacja wygląda tak, że dziecko nie chodzące na religię jest wytykane palcami przez rówieśników. Pamiętam jak to było kiedyś, miałam w klasie świadka jehowy, po tym jak to wypłynęło, moi rówieśnicy zaczęli gadać różne bzdury na jego temat, np. że to sekciarz... PS. Nie głosowałam, ale gdybym wzięła udział w tegorocznych wyborach, zagłosowałabym na członka Ruchu Palikota.
-
2011/10/30 21:57:27
To są uroki demokracji pielęgnowanej naukami kościoła "kochajmy ludzi, ale pamiętajmy są oni naszymi sprzymierzeńcami, albo wrogami". Nie sądzę, że znajdą się politycy odważni, żeby zmienić ten ustrój, niestety brak mojej wiary poparty faktami klepania kościoła katolskiego przez chociażby tak odważną lewicę:(
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2011/10/31 21:08:26
Mam nadzieję, że lewaccy naziści z pohitlerowskich Niemiec dostaną porządnego łupnia od polskich patriotów, jak to drzewiej bywało pod takim np. Grunwaldem! ;-)

Swoją drogą, historia zatoczyła koło - narodowcy z MW, mordowani kiedyś ręka w rękę przez hitlerowwskich i bolszewickich okupantów, muszą się znowu bronić ...
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2011/10/31 21:12:34
"Rzeczywiście będzie ostro, ciągle o tym trąbią w mediach. W sumie to takie podsycanie atmosfery przed."

Zgadza się, ale Gazeta Wybiórcza z Czerskiej ma już długoletnią tradycję w nakręcaniu spiralo nienawiści i podpuszczaniu jednych ludzi na drugich ...
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2011/10/31 21:19:06
"Kościół równie silnie popierał nazistów w czasie II Wojny Światowej.."

Kościół nie popierał lewackich nazistów w czasie II-ej Wojny Światowej, a wielu duchownych zginęło w obozie koncentracyjnym np. w Dachau, inni oddali życie za ratowanie Żydów np. w klasztorach. Najwięcej krwi na rękach mają także komoseksualiści z SA - tak mi się przypomniało, spoglądając na ten tęczowy kursor ... ;-)

I jak widać, Biedronie i inne bydlaki znów pragną tej niewinnej krwi na ulicach. Oby się w końcu nie zdziwili, gdy nie skończy się jedynie na ... policyjnej pale. ;-)

ps. Może więcej czytaj, a mniej pisz - bo potem wychodzą takie androny, które trzeba prostować ...
-
Gość: , 88.199.151.*
2011/10/31 22:19:32
@ Paw

Jak zwykle pokazujesz brak klasy a teksty na temat Biedronia są żenujące. Może Tobie marzy się pałka?
-
Gość: , 88.199.151.*
2011/10/31 22:21:13
@ Paw

PS. Niejeden duchowny również prowadził obozy koncentracyjne, także daruj sobie obronę pseudo-patriotycznej chołoty z klerem na czele! FASZYZM NIE PRZEJDZIE!
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2011/11/01 01:21:50
Zgadzam się - faszyzm lewacki nie przejdzie! ;-)

Nie ma innego, który by wymordował tyle milionów ludzi w XX-tym wieku.
-
Gość: Paw., *.ip4.artcom.pl
2011/11/01 01:27:24
I naucz się pisać poprawnie słowo HOŁOTA, degeneracie bez kultury ...
-
Gość: Ogiler, *.mikolow.multimetro.pl
2011/11/01 09:59:07
@Paw
Drogie dziecko, polityka niejakiego Mao i maoistów doprowadziła do zagłady więcej osób niż "polityka" Hitlera i Stalina razem wziętych i działo się to w XX wieku. Kościół to nie kler który również był podzielony w ramach tego kto pomagał ofiarom a kto wręcz przeciwnie popierał NSDAP, więc generalizowanie ma tylko sens w ujęciu spoglądania na władzę kleru - czyli papieża, a on nie ekskomunikował żadnego hitlerowca. Co oznacza że było mu obojętne kogo mordują, ile milionów, ważne żeby jego dogmatyczną dupę noszono w lektyce i by być politycznie poprawnym bo nie wiadomo kto by tę wojnę nie wygrał, trzeba byłoby zachować władzę. Pius XII jest dla mnie jednym z najbardziej zacofanych, nie rozumiejących w ogóle tego co robi, nie mających ani powołania ani wiedzy na temat grzechu - ludzi, niech będzie przeklęty za to co zrobił i za to na co przymykał oczy posiadając odpowiednią władzę.
Poza tym nie wiem czy rozumiesz że zwolennicy Hitlera w pierwszej kolejności wsadzili do obozów koncentracyjnych i zabijali obywateli własnych państw - chorych psychicznie, homoseksualistów, Żydów, Romów etc. - więc porównywanie ich do niepopieranej przeze mnie polityki Biedronia świadczy o co najmniej podstawowych brakach w wykształceniu, bo jak nie to o świadomej złej woli.
-
Gość: ranger, *.tktelekom.pl
2011/11/01 12:10:56
@ Paw

Jesteś chamem bez kultury i idealnie reprezentujesz zwolenników marszu niepodlegóści. Wasz patriotyzm to nic innego jak nacjonalizm. Nie piep*z mi tu, że faszyzm to lewicowa ideologia, bo masz naprawdę duże braki w wiedzy. Nawet małe dziecko wie, że faszyzm zaliczamy do prawicy!

PS. O kulturze nie masz pojęcia człowieku, ale za to bardzo dobrze znasz pojęcie = degenerat, z autopsji zapewne.
-
Gość: , *.kormoran-net.pl
2011/11/09 14:08:57
FASZYZM NIE PRZEJDZIE!!! :)
-
gru2sia
2011/12/17 17:11:12
Ostatnio na zajęciach też miałam taką niefajną sytuację. Wątek dotyczył właśnie jakichś demonstracji itp.
Wtem prowadzący zajęcia o twarzy niedźwiedzia mówi coś na kształt:
- No i pomyślcie państwo, że jakieś geje powstaną...
- Hłe, hłe, pedały.. - głupkowaty śmieszek na sali.
- Tja, pedały, pedały - podchwyciła reszta kolegów
- No, pedały.. powstaną i będą się awanturować... - kontynuował wątek mężczyzna z obleśnym uśmiechem na twarzy niedźwiedzia i podobno tytułem doktora...
Dziewczyny, w tym ja, skamieniały z przerażeniem na twarzy.
I ta myśl "Ja pierdolę, co ja tu robię".
Z tego co uchwyciłam spojrzeniem, pierwszy o "pedałach" powiedział pewien koleś, nazwijmy go Bartek, który zarzeka się, że z pedałami nie ma nic wspólnego [zaś dużo z Korwinem-Mikke], tylko że z dziewczynami/kobietami również nie ma. Nie wierzę w aseksualność, a moja intuicja bardzo wyraźnie daje mi znać, że ów koleś sam jest homoseksualistą, zaś cała ta prymitywna gadka o "pedałach" to przykrywka. Po chwili zaś, zerkając na mnie i koleżanki, powiedział swemu koledze z ławki na ucho teatralnym szeptem coś o "lesbach"... PORAŻKA! Tacy ludzie istnieją.
O mnie - magister nauk politycznych; otwarta na świat i ludzi aczkolwiek wątpiąca, pytająca i negująca; sarkastyczna krytykantka (trzeba mieć niezłą dykcję, żeby to właściwie wymówić); początkująca optymistka i realizatorka marzeń - od niedawna właścicielka własnej firmy - no tak już jakoś mam ;)
MASZ PYTANIE, SUGESTIĘ ALBO PROPOZYCJĘ PRACY DLA MNIE - PISZ! szklankadopolowypelna@poczta.fm :)

Popieram Internet Bez Chamstwa

OCEŃ TEGO BLOGA
JEST ŚWIETNY
JEST BARDZO DOBRY
JEST DOBRY
JEST PRZECIĘTNY
NIE PODOBA MI SIĘ
JEST BEZNADZIEJNY


MOJE SONDY
Najlepsze Blogi