Poczucie humoru, szczypta sarkazmu i konkretna dawka optymizmu - oto ma recepta na zachowanie higieny ciała i umysłu!
Blog > Komentarze do wpisu

Zakaz pedałowania pod ochroną prawną?!

Przez chwilę myślałam, że to żart.

A jednak.. NOP ma się coraz lepiej.

Nie dość, że zrobili zadymę w Święto Niepodległości, to jeszcze sąd objął ochroną prawną tak strasznie nienawistny i ohydny znak.. Polska naprawdę się uwstecznia i niedługo będzie liderem w nietolerancyjnej czołówce Europy.. Załamka;/

Zamiast zdelegalizować NOP, ONR i tym podobne twory, sądy dają im prawo do szerzenia poglądów, które są totalnie sprzeczne z Konstytucją a politycy kwitują to wszystko uśmiechem od ucha do ucha. Banda prymitywów.. Nic więcej.. Bo jak można chronić prawem coś takiego??!!!!

 

środa, 23 listopada 2011, merka1986
Tagi: homofobia onr nop

Polecane wpisy

Komentarze
medithanera
2011/11/23 22:09:33
Podyskutowałabym z Tobą, ale głupoty jakie tu wypisujesz sprawiają, że po pięciu sekundach mojej tu bytności zrozumiałam, że mam do czynienia z osobą - ujmę to najsubtelniej jak potrafię: niedouczonej i nieświadomej jakim Bozia ten świat stworzyła.
-
2011/11/24 16:33:27
@ medithanera

Ależ zabłyśnij i podyskutuj ze mną i czytelnikami. Zapraszam

PS. Bozia nie ma nic wspólnego z prymitywizmem skrajnej prawicy.
-
medithanera
2011/11/24 18:17:31
Bozia stworzyła wszechświat pełen wodoru. Nie tlenu. Tlenu jest bardzo mało - więc wychodzi na to, że albo jesteś cholernie uparta z tym trwaniem przy tej wersji tego cytatu, albo cholera jasna chciałabym się z Tobą zamienić na wiarę w zdolność ludzi do myślenia.

PS. Ma. Tak mówią. A twierdzą, że mają rację. Na peewno nie kłamią.
Poza tym skrajna prawica ma na podorędziu mnóstwo niepublikowanych cytatów z Jezusa typu "Miłuj bliźniego swego, chyba że to pedał, wtedy zatłucz to ścierwo". To ich zbliża.
-
2011/11/24 18:33:07
Już niejeden raz muszę się tłumaczyć - cytat w opisie bloga nie ulegnie zmianie. Nie jestem jego autorka a zmieniać go nie chcę.

PS. Za dużo tu Bozi;) Jestem na nią cięta.
-
2011/11/26 18:20:46
Z tego co wiem w Polsce obowiązuje zakaz szerzenia nienawiści. Ale skoro nawet czytelnicy w komentarzach odwołują się do bozi i do jakiegoś "boskiego porządku", to w tym chorym kraju już nic mnie nie zdziwi.
@medithanera Jedyną niedouczoną osobą na tym blogu jesteś właśnie Ty... Widzę tu Argumentum ad populum... Ale nie będę od tak "nieświadomej" osoby wymagać wykazania logicznych wniosków. Bo czysta demagogia mnie nie przekonuje.
PS. Wpis jak zawsze świetny Merka:) Mam nadzieję, że zdelegalizują w koncu wszystkie faszyzujące organizacje w Polsce:) Pozdrawiam!
-
rysioniwsio
2011/11/29 22:45:48
Jak babcię kocham... dawno mnie nie było, a tu takie rzeczy w Polsze.
Czasem się wierzyć nie chce, że ludzie potrafią być tak głupi, nietolerancyjni i zatopieni po czubek czerwonych od wódy i samogonu nosów w bezrozumnym pędzie do gładzenia wszystkiego, co nie jest im podobne.
Niedługo zaczniemy tłuc lustra, bo odbicia, tak szczere, nie będą odpowiadać naszym - "zdrowym" i "trzeźwym" - światopoglądom.

No i zawsze znajdą się na świecie inni ludzie, tak lekceważeni, a tak pragnący posłuchu, którzy by zabłysnąć zrobią wszystko, nawet zatwierdzą taki znak.
Albo skomentują bezmyślnie czyjś blog, bawiąc się skomplikowaną składnią i frazeologią, bo sami lepszego dzieła stworzyć nie potrafią ;p

"Keep up the good work!" Merka ;)
Dawaj znać co się dzieje, a może ktoś zwróci w końcu na to uwagę i coś się zacznie zmieniać na lepsze.
-
2011/11/30 19:01:11
@ acha-ona
@rysioniwisio

Na Was zawsze mogę liczyć. Niech mi inni zazdroszczą takich czytelników! :) Dzięki!!
-
Gość: Emet, 213.25.16.*
2011/12/01 20:34:31
"tlen i głupota, żeczywiście"
-
Gość: ranger, *.rypin.vectranet.pl
2011/12/04 11:18:19
Mam nadzieje, że mniejszości w końcu złapią za kamienie, założą kominiarki i zaczną walczyć o swoje, może prymitywizmem dopną swojego, w Polsce inaczej się nie da, za tolerancję się slono płaci, chamstwem zyskuje wiele....
-
Gość: Plum, *.olsztyn.mm.pl
2011/12/13 14:14:02
@Gość: ranger
Chamstwem chamstwo
Ilość nie jakość

Jesteś bardzo humanitarny ;)
-
2011/12/13 18:37:16
Osobiście mam nadzieję, że decyzja sądu zostanie zmieniona po apelacji.
-
gru2sia
2011/12/17 17:39:55
Różni ludzie tu wpadają... Pani krytykantka najwidoczniej miała zły dzień i musiała się gdzieś anonimowo wyżyć, wylewając swoją szklaneczkę jadu na autorkę bloga. Nie sądzę jednak, by takie działania o celu właściwie niewiadomym jakkolwiek na Merkę podziałały..
Pomyślmy o innej sytuacji. Czy ci wszyscy, którzy popierają takie prymitywne działania jak "zakazywanie" komuś jego orientacji seksualnej, cieszyliby się, gdyby im zakazywać tego, jak się ubierają, golenia łbów na łyso i głoszenia takich haseł pod groźbą więzienia lub potężnych grzywien. Ciekawym byłoby, gdyby to oni w pewnym momencie znaleźli się w takiej sytuacji, że byliby masowo potępiani [a nie popierani poprzez legalizację symboli :/] i "znikąd ratunku".
Ja się cały czas zastanawiam CO KOMU do czyjejś orientacji??? Po co obcym ludziom, których nawet się nie zna, włazić z buciorami do łóżka? Czy jakąś korzyść z tego mają? Czy to im w czymś pomaga? Dlaczego czepiają się gejów, a w zaciszu swoich pokoików w mieszkaniu rodziców oglądają na komputerkach filmiki z lesbijkami? W czym geje są gorsi - nie mają cycków? Przecież oni interesują się sobą nawzajem, więc owłosione dupy prymitywów z transparentami o "zakazie pedałowania" są bezpieczne.. O CO więc im chodzi? Co chcą osiągnąć? Po co te całe szopki?
-
Gość: plum, *.olsztyn.mm.pl
2011/12/17 18:48:52
@gru2sia Nic dodać nic ująć. Takie to proste, że aż dziw bierze człowieka jakim cudem tego można nie rozumieć. A jednak...szkoda ;/
O mnie - magister nauk politycznych; otwarta na świat i ludzi aczkolwiek wątpiąca, pytająca i negująca; sarkastyczna krytykantka (trzeba mieć niezłą dykcję, żeby to właściwie wymówić); początkująca optymistka i realizatorka marzeń - od niedawna właścicielka własnej firmy - no tak już jakoś mam ;)
MASZ PYTANIE, SUGESTIĘ ALBO PROPOZYCJĘ PRACY DLA MNIE - PISZ! szklankadopolowypelna@poczta.fm :)

Popieram Internet Bez Chamstwa

OCEŃ TEGO BLOGA
JEST ŚWIETNY
JEST BARDZO DOBRY
JEST DOBRY
JEST PRZECIĘTNY
NIE PODOBA MI SIĘ
JEST BEZNADZIEJNY


MOJE SONDY
Najlepsze Blogi