Poczucie humoru, szczypta sarkazmu i konkretna dawka optymizmu - oto ma recepta na zachowanie higieny ciała i umysłu!
Blog > Komentarze do wpisu

To dopiero początek

Ten rok będzie wyzwaniem..

Intuicja podpowiada mi, że kolejne miesiące będą dla mnie próbą. Tak naprawdę nie chcę myśleć o tym co mnie spotka, bo skupiam się na teraźniejszości a decyzję podejmuję z chwili na chwilę.

Rok rozpoczęłam wyprowadzką z Olsztyna i likwidacją firmy. Po ponad siedmiu latach pożegnałam stolicę Warmii i Mazur i nie powiem, że nie obyło się bez sentymentalnych spotkań z przyjaciółmi do białego rana, ale muszę intuicja każe mi pójść o krok dalej, w innym kierunku.

"Nie potrafię przewidywać, ale potrafię kłaść podwaliny. Bo przyszłość jest czymś, co się buduje". Punktem wyjścia niech będzie mój optymizm a szklanka ma będzie zawsze do połowy pełna! :)

 

czwartek, 03 stycznia 2013, merka1986

Polecane wpisy

  • Negatywizm

    Twoim wrogiem! W życiu kieruję się przede wszystkim zasadą - "dobro, które czynisz - powróci, zło pozostanie na zawsze z Tobą". Myślę, że z negatywnymi myślami

  • Obecna nieobecna

    Melduję, że nie zapomniałam o blogu. Mimo, że mogę się wydawać nieobecna, jestem w życiu bardziej obecna niż kiedykolwiek :) A co u mnie? Jakby to powiedziała D

  • Być tu i teraz

    "Ktoś kiedyś obliczył, że przeciętny człowiek jest tak naprawdę tylko około 1 minuty w ciągu doby w teraźniejszości.." Coraz częściej zatrzymuję się na chwilę i

Komentarze
Gość: Twardowski, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/01/05 02:55:24
Wszystkiego dobrego na tym nowym etapie. :)
-
Gość: , *.rypin.vectranet.pl
2013/01/06 20:41:32
Optymistka zawsze sobie poradzi! :)
-
Gość: Wojtek, 95.108.82.*
2013/01/24 19:03:31
Oj, tak. Ten rok będzie pełen wyzwań. Również dla mnie i pewnie dla większości ludzi na świecie. Bez optymistycznego patrzenia w przyszłość się nie obejdzie.
-
szary-burek
2013/02/28 10:33:56
Mnie się wydaje , że to koniec Twojego blogowania.
-
2013/02/28 16:24:22
O nie! To nie koniec! :)
O mnie - magister nauk politycznych; otwarta na świat i ludzi aczkolwiek wątpiąca, pytająca i negująca; sarkastyczna krytykantka (trzeba mieć niezłą dykcję, żeby to właściwie wymówić); początkująca optymistka i realizatorka marzeń - od niedawna właścicielka własnej firmy - no tak już jakoś mam ;)
MASZ PYTANIE, SUGESTIĘ ALBO PROPOZYCJĘ PRACY DLA MNIE - PISZ! szklankadopolowypelna@poczta.fm :)

Popieram Internet Bez Chamstwa

OCEŃ TEGO BLOGA
JEST ŚWIETNY
JEST BARDZO DOBRY
JEST DOBRY
JEST PRZECIĘTNY
NIE PODOBA MI SIĘ
JEST BEZNADZIEJNY


MOJE SONDY
Najlepsze Blogi